Výrobcovia / značky

SCOOT - Stokke

Stokke Scoot je kompaktný kočík, ktorý vám uľahčí dostať sa kamkoľvek si to budete priať.

Viac detailov


550,00 € s DPH

282907


Stokke Scoot je kompaktný kočík, ktorý vám uľahčí dostať sa kamkoľvek si to budete priať.
použitie: Vďaka veľmi ľahkej konštrukcii je jazda so Stokke Scoot jednoduchá a príjemná. Otočné predné kolesá vám pomáhajú zdolať úzke uličky či iné prekážky v jazde a v prípade potreby ich môžete zaaretovať napevno. Scoot predstavuje ideálne riešenie pre malé deti, je praktický na každodenné cestovanie a oceníte ho v hromadnej doprave.
komfort: Stokke Scoot je vybavený výškovo nastaviteľnou rukoväťou, čo oceníte najmä pokiaľ kočík riadia osoby rôznej výšky. Športovú sedačku možno nastaviť po alebo proti smeru jazdy. Jednoduché polohovanie chrbtovej opierky oceníte v prípade, kedy si dieťa bude chcieť zdriemnuť. Slnečná strieška je vybavená šiltom pre väčšiu ochranu pred slnečnými lúčmi a ventiláciou, ktorú oceníte v horúcich letných dňoch. Športová sedačka je na kočíku umiestnená vyššie, čo oceníte napríklad v reštaurácii či kaviarni, kedy s vami dieťa bude môcť sedieť na úrovni stola.
Odpruženie kolies kočíka vám uľahčí jazdu po nestabilnom a nerovnom povrchu. Penové kolesá sú ľahké a majú výhodu, že s nimi nikdy nebudete mať defekt. Pri zložení kočíka môžete kolesá stlačením jedného tlačidla okamžite zložiť. Prepojená brzda pracuje na oboch zadných kolesách.
V bodoch:
Sedačka otočná po / proti smeru jazdy.
Polohovacia opierka chrbta.
Výškovo nastaviteľná rukoväť.
Opierka nôh.
Skladanie jednou rukou.
Priestranná športová sedačka.
Veľký nákupný kôš.
5 bodové bezpečnostné pásy.
Pevná a pritom ľahká konštrukcia kočíka.
Odpruženie kolies.
Predné kolesá možno zaaretovať.

Technické údaje: Maximálna váha dieťaťa 15 kg. Váha kočíka 10,4 kg. Rozmery rozloženého kočíka (v x š xd) 111 x 54 x 64 cm.

Set obsahuje: podvozok, športovú sedačku, bezpečnostné pásy, stirešku s okienkom, sieťku proti hmyzu a pláštenku.Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne nie sú dostupné žiadne nové produkty.